Justas Petkevičius, gimę 1991-05-24. Raseiniuose, vėliau gyveno Kaune, partizanų gatvėje. 2019 metais susirado mergina Vilniuje ir persikėlė pas ją. Iš jo draugų žinoma, kad Justas Petkevičius bandė daryti verslą, daug suinvestavo, bet verslas jam nelabai sekėsi, tai viską prarado ir sėdo į skolas. (Neatmetama galimybe, kad galėjo ir pralošti). Justas Petkevičius, tai apsišaukėlis kuris, apsimeta esą investuotojas ir verslininkas, siūlo investuoti į įvairias aplikacijas ir verslus, tai gali būti įvairios programėles, prekyba, prekių tiekimas, ir kitos veiklos. Investuotojams prisistato, kaip sėkmingas verslininkas, su didelėmis verslo žiniomis, žada dideles palūkanas, ir didelį pelną, deja visa tai tik tušti pažadai, su kuriais bando išvilioti jūsų pinigus. Kad būtų daugiau pasitikėjimo siūlo pasirašyti sutartis, vekselius, ar kitus teisinius dokumentus, bet deja jis jokio turto neturi, tai popieriai, kad ir pasirašyti notariniu būdų jie nieko verti, nes Justo Petkevičiaus visos oficialios sąskaitos išsaldytos, žinomą, kad turi apie 30 skolų bylų, kurių sudėjus suma gali siekti 30-50 tūkst. eurų, tad apgaudinėja ne tik žmonės, bet ir valstybė, nes pinigų jis turi, tik viską laiko grynais. Žinoma, kad atsiskaitinėja apeidamas oficialias valstybei matomas sąskaitas, naudoją pinigų pervedimams perlą, ar netteler.

Žinoma, kad, ne tik siūlo dideles grąžąs atnešančias investicijas į įvairias kompanijas, bet ir nesumoka žmonėms už atliktus darbas, be turimų oficialių skolų, kurios siekia 30-50 tūkst. eurų, yra skolingas už darbus Mykolui. M programuotojui už atlikta (produktą), pastarajam Justas Petkevičius nesumokėjo pinigų, ir ignoravo jo žinutės, tik pažadėdamas, kad padarys pavedimą, už suteiktas paslaugas, suma siekia 1800eurų.

Visi, kas nukentėjo nuo Justo Petkevičiaus, prašome susisiekti, ir pasidalinti patirtimi, tokius žmonės reikia viešinti!

justas petkevicius vagis ir apsisaukelis